
De Quick-Shot (QS-300) is een pneumatische reinigingstool, waarmee effectief en snel projectielen door rechte pijpenbundels geschoten kunnen worden. Effectief voor 12,6-32 mm I.D. pijpen.
Introductie Quick-Shot Pijpreiniger
De QS-300 Quick-Shot pijpreiniger is een innovatief apparaat, waarmee u razendsnel en uiterst effectief grote hoeveelheden rechte pijpen kunt reinigen. Denk hierbij aan warmtewisselaars en chillers met >1000 pijpen. Doordat de Quick-Shot op een mengsel van perslucht en water werkt, kunt u projectielen binnen enkele seconden door de pijpen schieten, ongeachte de lengte!
Voordelen Projectielenreiniging:
- Snelheid. Tijdswinst bij projectielen reiniging is enorm. U kunt pijpen van diverse lengtes binnen enkele seconden doorschieten. Met 2 personen kunt u ongeveer 1000 pijpen per uur reinigen onder de juiste omstandigheden. Dat is sneller dan welke methode dan ook.
- Kosten reductie. Projectielen zijn relatief goedkoop en kunnen hergebruikt worden, hierdoor zijn de kosten per reiniging veel minder, dan bijvoorbeeld met hoge druk. Daarnaast is er slechts een extra pistool of systeem nodig om de projectielen door te schieten. Deze zijn tevens ook te huur.
- Veiligheid. Projectielen worden op lage druk doorgeschoten. Dit is niet alleen voor de operators veiliger, maar ook voor de installatie zelf. Pijpen worden intern namelijk niet blootgesteld aan hoge drukken, zoals bij een hoge druk reiniging van +500 bar of meer.
- Waterconsumptie. Projectielen schieten binnen enkele seconden door de pijp heen. Er is dus bijna geen water dat verbruikt wordt om een pijp te reinigen. Misschien enkele liters per pijp, om e.e.a. schoon te spoelen.
Inzetbaarheid
Het QS-300 systeem kan vrijwel overal ingezet worden, sommige industrieën zijn:
- Olie & Gas
- Energie Sector (Kerncentrale's o.a.)
- Reverse-Osmose Plants
- Petrochemie
- Maritiem (Offshore o.a.)
Werking Quick-Shot QS-300
De Quick-Shot werkt zeer eenvoudig en is makkelijk op te zetten. Doordat het een compact apparaat is, kunnen deze pistolen worden ingezet in krappe ruimtes met weinig personeel.
- Gebruik een zware dieselcompressor om voldoende perslucht power te krijgen. Perslucht is de primaire reinigingstool, hierdoor worden de projectielen door de pijp geschoten.
- Sluit een standaard wateraansluiting aan voor de watervoorziening. Het water hier is bedoeld om de pijp schoon te spoelen.
Specificaties en Features QS-300
Werking: | 90% Perslucht / 10% Water |
Beschikbaar voor pijpdiameters: | 12,6 - 31,8 millimeter inwendig |
Beschikbaar voor projectielen: | Tube Scrubbers & Coil Brushes |
Certificeringen: | CE - ARBO/VA - Persluchtnormen |
Luchtvereisten: | Minimaal 6 BAR - Zeer hoge luchtflow |
Transport koffer: | 48 x 37 x 14 (lengte x breedte x hoogte) - 2 KG |
Levering: | QS-300 + 3 meter lucht- en waterslang met Klauwkoppelingen |
Laat ons helpen!
Artikelnummer: | QS-300 |
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review